شرکت‌های خواهر

شرکت دینا الکترونیک زیر مجموعه شرکت تعاونی کارکنان تحقیقات موتور ایران خودرو، ایپکو می باشد. شرکت هولدینگ یا شرکت مادر بسا با نام شرکت بهپویش سمند آریا در سال ۱۳۸۷ با هدف استفاده بهینه از پتانسیل و ظرفیت های کارشناسان و متخصصین صنعت خودرو تاسیس گردید. شرکت دینا الکترونیک بصورت منسجم با شرکت های خواهر در زیر مجموعه شرکت بسا با هدف توسعه سیستمهای مدیریت هوشمند موتور همکاری می نماید. از مزیای شرکت هولدینگ بسا ایجاد ارتباط منسجم و هماهنگ بین شرکتهای زیر مجموعه خود می باشد.

شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
دینا موتور

شرکت توسعه قوای محرکه دینا، یک شرکت خصوصی در زمینه طراحی، تولید، تأمین موتور و قطعات موتور و تجهیزات تست می‌باشد. فعالیت اصلی شرکت در زمینه‌های ذیل می‌باشد:
تجهیزات تست موتور
تجهیزات تست و اندازه گیری عمومی
خدمات فنی و مهندسی پیشرفته در زمینه تست موتور و قطعات آن
آزمایشگاه همکار  مؤسسه استاندارد جهت صدور تاییدیه آزمونهای عملکرد و دوام موتور و قطعات

شرکت توسعه قوای محرکه دینا، توانمندی کامل در طراحی، ساخت و تأمین تجهیزات و سامانه‌های تست موتور و قطعات موتور و همچنین قابلیت طراحی و تأمین اتاق آزمون موتور به همراه سخت افزار و تجهیزات آزمون و تأسیسات پشتیبانی آن را بصورت کانتینری دارا می‌باشد. شرکت دینا موتور تنها تأمین کننده تجهیزات تست برای مشتریان نبوده بلکه قابلیت تعریف و انجام آزمونهای مختلف توسعه‌ای و صحه گذاری از سطح ساده تا پیشرفته را در آزمایشگاه های خود برای مشتریان دارا می‌باشد. آزمونهای عملکردی و دوام بر روی موتور مرتبط با سیستم مدیریت هوشمند مورد نیاز شرکت دینا الکترونیک توسط شرکت دینا موتور انجام می گردد.

شرکت سامان فنون فراست (سامیتکو)
سامیتکو

ماموریت شرکت سامیتکو، انجام پژوهش، طراحی، توسعه و ارائه خدمات در حوزه مهندسی سیستمهای مدیریت هوشمند موتور و کنترل الکترونیکی ناوگان خودرویی-ریلی-دریایی است. حیطه فعالیت این شرکت تامین نیازهای داخلی ایران و حضور در بازار جهانی است. مشتریان این شرکت شرکت هایی هستند که به هر شکل ممکن با سیستم‌های کنترل هوشمند الکترونیکی موتور مرتبط می شوند.

فعالیت اصلی شرکت در زمینه‌های ذیل می‌باشد:
نگاشت رایانه موتور
توسعه سخت افزار و نرم افزار رایانه موتور      
مشاوره فنی
ابزارهای نرم افزاری

شرکت سامیتکو اولین سیستم هوشمند کنترلی موتور خودرو و موتورسیکلت (ECU) ساخت داخل را توسعه و تولید نموده است همچنین تحقیقات گسترده ای در زمینه بروز رسانی نرم افزاری و سخت افزاری سیستمهای هوشمند قابل رقابت با محصولات مشابه بین المللی منطبق با استانداردهای مورد نیاز در کشور در سطح آلایندگی و مصرف سوخت به انجام می رساند.

شرکت دینا منصوری
دینا منصوری

منصوری شرکت تیونینگ خودروی بریتانیایی مستقر در آلمان است، که در سال ۱۹۸۹ میلادی توسط یک مهاجر ایرانی‌تبار، بنام کوروش منصوری تأسیس شد.
این شرکت که در سال‌های نخست، در زمینه ارائه خدمات مهندسی و تأمین قطعات مختلف خودرو، برای شرکت‌های مطرح تیونیگ فعالیت می‌کرد، در اواسط دهه ۱۹۹۰ با هدف توسعه فعالیت‌هایش، به شهر مونیخ آلمان نقل مکان کرد و تمرکز خود را بر تیونینگ و توسعه مدل‌های خاصی از خودروهای شرکت‌های رولز-رویس، بنتلی، استون مارتین و فراری معطوف نمود.
شرکت منصوری در سال ۲۰۰۱، نخستین کارخانه تولیدی خود را راه‌اندازی کرد، که در پی آن بطور مستقل، اقدام به تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز تیونینگ خودروهای سفارشی خود نمود. این شرکت هم‌اکنون دارای ۲ کارخانه تولیدی در کشورهای آلمان و سوئیس می‌باشد و دفاتر بین‌المللی آن، در شهرهای اوساکا، سئول، لس آنجلس، ابوظبی و سنگاپور مستقر می‌باشند.
منصوری در سال 1392 با تاسیس شرکتی مشترک ( به نام دینا منصوری) با شرکت توسعه قوای محرکه دینا اولین قدم را در راستای صنعت تیونینگ منصوری در ایران برداشت.

دینا الکترونیک
دینا الکترونیک

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت دینا الکترونیک محفوظ می‌باشد.

نشانی: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار شهر زیبا، میدان کودک، بلوک ۲۲، پلاک ۱، واحد ۶۱۷

تلفن‌های تماس:
۰۲۱۴۴۳۵۴۰۷۵ | ۰۲۱۴۴۳۵۴۰۷۶
فکس: ۰۲۱۴۴۳۵۴۰۷۷
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید